10 دستاورد مهم تماد در نمایشگاه CPHI اسپانیا 2023

????دکتر میرزایی مدیر عامل شرکت تماد ضمن تشکر از همکاران همراه در این ماموریت که روزهای پرکار و سنگینی را سپری کردند، گفت این ماموریت دستاوردهای بسیار مهمی را برای مجموعه تماد دارد که به اختصار در 10 بند بدان اشاره میکنم:

???? برندینگ: تقویت ضریب نفوذ برند، که بسیاری از مشتریان انتظار داشتند تماد را در این رویداد بین المللی ملاقات کنند. برند، یک هویت معنوی و بسیار مهم در کسب و کار است که یک شبه به دست نمی اید و یقینا حضور در رویدادهای مهم صنعت دارویی در برندینگ نقش و سهم موثری دارد.

????دیپلماسی بازرگانی: برگزاری، مدیریت و هدایت بیش از 80 نشست B2B فشرده و برنامه ریزی شده توسط تیم تماد با محورهای تامین مواد اولیه، توسعه بازار، صادرات و انتقال دانش فنی.

????مشتریان جاری: به روز رسانی و دیدار با مشتریان جاری جهت حفظ مقصدهای صادراتی از ابتدای تاریخچه تماد تا کنون. تماد 26 محصول صادراتی و 56 کشور مقصد دارد که تعدادی از این کشورها با توجه به فعالیت های رقبا، نیاز به مراقبت بیشتر جهت صیانت و احیای صادرات دارند.

????توسعه بازار و صادرات: شرکت تماد با مذاکرات بازرگانی و ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت رقابتی محصولات نارکوتیک، توانست سفارش های جدیدی را از 3 مشتری جدید، نهایی نماید که در شش ماهه دوم سال جاری جهت صادرات این محصولات اقدام خواهد نمود. شناسایی مشتریان جدید جهت صادرات یکی از اساسی ترین اهداف حضور در این نمایشگاه بوده است.

????تامین: پیگیری تسهیل و تسریع تامین حدواسط ها و مواد اولیه دارویی از شرکای آسیایی و مذاکرات بازرگانی متراکم و بسیار کلیدی که می تواند در تامین به موقع مواد، موثر باشد.

????ثبت محصولات جدید: مذاکره جهت ثبت محصولات جدید در کشورهای هدف که دستاوردهایی نیز حاصل شد و به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

????دانش فنی: تعدادی از کشورها در دیدارهای قبلی و بازدید از شرکت تماد، تقاضای خرید دانش فنی داشتند که در نمایشگاه CPHI اسپانیا هم مجدد صحبت شد و نتایج مثبتی داشت و اغراق نیست اگر بگوییم تماد را به خوبی می شناختند و به تکنولوژی آن اطمینان داشتند.

????تجهیزات: بازدیدهایی نیز جهت خرید تجهیزات صورت گرفت و توجه به نیازها و به روز رسانی تجهیزات نیز بخشی از این ماموریت بوده است.

????بازدیدهای ویزیتوری: بازدیدهایی نیز از غرفه های حاضر در نمایشگاه بارسلونا با رویکرد آشنایی با شرکت ها، محصولات، قیمت ها و… با هدف امکان سنجی همکاری های فیمابین انجام شد که خود فصل جدیدی از ارتباطات در جهت توسعه بازار، توسعه محصول، تحقیق و توسعه و تبادلات علمی می تواند باشد.

???? گواهینامهEU GMP: تماد در جهت ارتقاء کیفی محصولات و توسعه و روان سازی صادرات، اقدامات زیرساختی و مهمی را جهت دریافت گواهینامهEU GMP داشته است که حضور در بارسلونا، الگوبرداری، دیدار و مذاکرات فنی با چندین شرکت اروپایی و همچنین بازدید از 2 شرکت اسپانیایی، فرصت مغتنم و موثری در این نمایشگاه رقم زد.

????مدیر عامل تماد در ادامه تاکید کرد که حضور در هر نمایشگاهی سه مرحله دارد: قبل، حین و بعد

انتظار دارم اقدامات و پیگیری های بعد از نمایشگاه توسط تیم بازرگانی تماد به دقت و با اهمیت دنبال و سپس جهت اطلاع هیات مدیره، گزارش شود.

شرط لازم موفقیت، با حضور در نمایشگاه محقق شد و شرط کافی هنوز باقی است.

????به فضل الهی اتفاقات مبارکی برای مجموعه تماد در حال رقم خوردن است.

همکاران عزیز
به زودی با خبرهای خوب کامتان شیرین خواهد شد.

Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co
www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست