تداوم برنامه های توسعه فضای سبز در سایت مشهد

 

                                                                                      تداوم برنامه های توسعه فضای سبز در سایت مشهد                 

????شرکت تماد؛ بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO) در راستای مسئولیت اجتماعی در سایت تماد مشهد به کاشت درخت، گل کاری و توسعه فضای سبز اقدام نموده است.

???? مهندس وحیدی جوان، مدیر سایت مشهد در این باره گفت: در اسفند ماه سال گذشته به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری و به رسم هر سال، اقدامات ارزشمندی در جهت قرص نهال در کارخانه تماد مشهد انجام شد و در خرداد ماه 1402 با توجه به ابلاغ شستا در جهت توسعه فضای سبز تعداد قابل توجهی از درختان 4 ساله که بیشتر مثمر هستند توسط همکاران واحد پشتیبانی و خدمات کاشته شد. همچنین باغچه های ورودی کارخانه و ساختمان اداری تقویت گردید.

???? وحیدی جوان افزود: یکی از اقدامات ارزشمند دیگر حرکت خودجوش همکاران در خرید گلدان با هزینه شخصی و زیباسازی رستوران است که این نوع پویش ها به صورت یک خرده فرهنگ ارزشمند در سایت تماد مشهد نهادینه شده است. مدیر سایت مشهد به مساحت این کارخانه که 10 هکتار است اشاره کرد و افزود: 20 درصد محیط سایت تماد مشهد فضای سبز است که بالاتر از استاندارد موجود در مراکز صنعتی می باشد و توسعه فضای سبز در این سایت، به صورت مستمر، تداوم دارد و محدود به مناسبتی نیست. همچنین جهت صرفه جویی آب نیز در همه ابعاد مصرفی، تمهیداتی دیده شده و سیستم آبیاری فضای سبز نیز بیشتر قطره ای است.

???? گفتنی است برنامه خوبی در جهت توسعه فضای سبز تا پایان سال جاری توسط واحد پشتیبانی سایت مشهد تدوین شده است و از منظری این نوع اقدامات در جهت پیاده سازی و حفظ نظام آراستگی در محیط کار نیز هم قابل عنایت است.

                                                                                                   ایران سرسبز، ایران قوی همه باهم جهاد برای حفظ و احیای منابع طبیعی

Instagram.com/temad.co

www.linkedin.com/company/temad-co

www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست