کلیه خطوط تولید کارخانه تماد مشهد GMP گرفت

? به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تماد، با تلاش مدیران و کارکنان ستادی و تولید کارخانه تماد مشهد، در راستای پیشبرد اقدامات موثر برای انطباق فرآیندهای تولیدی و کیفی با آخرین استانداردها و الزامات ملی و بین المللی و بازدید و ارزیابی صورت گرفته از سوی سازمان غذا و دارو، تمامی خطوط تولیدی کارخانه تماد مشهد، موفق به اخذ گواهینامه GMP شد.

? از محصولات استراتژیک و پرتیراژ این کارخانه که سهم مهمی در سلامت کشور دارد، می توان به استامینوفن پودر، استامینوفن DC، آسپرین، متفورمین هیدروکلراید، پنتوپرازول سدیم، سیپروفلوکساسین هیدروکلراید و تزریقی غیراستریل، لووفلوکساسین، افلوکساسین، متفورمین DC، فلوکستین هیدروکلراید، هیدروکسی کلروکین سولفات، سلکوکسیب، آتورواستیاتین کلسیم، انروفلوکساسین و نیکلوزاماید پیپرازین اشاره کرد.

?کارخانه تماد مشهد به عنوان هاب تولید مواد موثره دارویی کشور، 23 قلم محصولات خود را در حوزه API دامی و انسانی، API تزریقی غیر استریل و محصولات نیمه ساخته (Semi Finished) تولید می نماید و دارای 11 خط تولید و تعداد 18 پروانه تولید محصولات انسانی از سازمان غذا و دارو و 5 پروانه محصولات دامی از سازمان دامپزشکی کشور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست