کارخانه تماد مشهد به لحاظ مصرف گاز در سطح صنایع استراتژیک ارتقاء یافت

???? به گزارش روابط عمومی شرکت تماد، با پیگیری های مدیر کارخانه و مدیر فنی و مهندسی کارخانه تماد مشهد در سطح بندی مصرف گاز، این کارخانه از گروه B به گروه A ارتقاء یافت.

???? مهندس اردلان مدیر فنی و مهندسی ضمن تشکر از همراهی و پیگیری های مجدانه مدیر کارخانه تماد مشهد در این خصوص گفت: کارخانه تماد مشهد از ابتدای تاسیس تا 20 دی ماه 1402 در گروه صنایع کوچک تا متوسط قرار داشت و با توجه به حجم تولید و فعالیت خطوط، میزان گاز مصرفی با اخطار و قطعی روبرو و هربار با پیگیری رفع رجوع می شد. اما با پیگیری اساسی اخیر، کارخانه تماد مشهد با ارتقاء به گروه A (به لحاظ میزان مصرف گاز) در سطح گروه صنایع نظامی و استراتژیک قرار گرفت که خطر قطعی گاز نیز بسیار کاهش یافته است.

???? مدیر فنی و مهندسی کارخانه تماد مشهد افزود: البته این ارتقاء به این معنا نیست که انرژی را مدیریت نکنیم، بلکه با نگاهی به گزارش 9 ماهه عملکردی واحد فنی و مهندسی در بخش انرژی، کاهش های خوبی را در این بخش نسبت به تناژ تولید محصولات در مقایسه با نسبت مشابه سال گذشته داشته و میزان مصرف آب را هم مدیریت کرده ایم که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

???? کاهش 22% مصرف گاز در 9 ماهه سال 1402 نسبت به مدت مشابه سال گذشته
???? کاهش 7% مصرف برق در 9 ماهه سال 1402 نسبت به مدت مشابه سال گذشته
???? کاهش 12% مصرف آب در 9 ماهه سال 1402 نسبت به مدت مشابه سال گذشته

Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co
www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست