پروژه های تماد با حضور وزیر تعاون افتتاح شد

شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO)، پروژه های زیرساختی خود را به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور دکتر سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر عامل شستا، مدیر عامل تیپیکو و سایر مسئولان، مدعوین و اصحاب رسانه افتتاح کرد.

???? دکتر میرزایی مدیر عامل شرکت تماد در حاشیه این مراسم گفت: پروژه سنتز محصولات کورتیکو استروئیدی در مساحت 88 متر مربع انجام شده است که با راه اندازی این بخش به صورت میانگین افزایش72 % ظرفیت تولید نسبت به قبل را به همراه خواهد داشت. از محصولات این بخش می توان به دگزامتازون دی سدیم فسفات، بتامتازون دی سدیم فسفات، بتامتازون والرات، سیپروترون استات، هیدروکورتیزون استات و تریامسینولون استوناید اشاره کرد.

???? مدیر عامل تماد همچنین از بهره برداری از اتاق های تمیز کورتیکو استروئیدی خبر داد و افزود: افزایش ظرفیت و تامین نیاز کشور به محصولات تولیدی، کاهش مواجهه شغلی برای پرسنل و تطابق بیشتر با الزامات روز GMP از اهداف راه اندازی بخش سنتز و تمیز کورتیکو استروئیدی می باشد که با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریال انجام شده است و همچنین راه اندازی پروژه سیستم تولید آبساز دارویی با ماموریت خالص سازی میزان 10 متر مکعب در شبانه روز و 450 لیتر در ساعت و با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال هم از پروژه های شرکت تماد بود که مورد بهره برداری قرار گرفت.

???? در این مراسم که تماد میزبانی آن را بر عهده داشت راه اندازی خط تولید محصولات Nasal Spray شرکت ابوریحان، بهینه‌سازی اتاق تمیز خط تولید سفالسپورین‌ها شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران و مراکز توزیع اهواز و گرگان شرکت پخش هجرت به صورت بر خط افتتاح و به بهره برداری رسید.

Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co
www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست