نمایشگاه مدیفارم 2023 ویتنام

نمایشگاه مدیفارم 2023 ویتنام

شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO)، با هدف گشایش بازارهای جدید و توسعه صادرات به ویژه در بخش محصولات API در نمایشگاه مدیفارم 2023 در شهر هانوی پایتخت کشور ویتنام حضور دارد. این نمایشگاه از تاریخ 20 لغایت 23 اردیبهشت ماه 1402 (10 تا 13 May 2023) برپا شده است.
???? دکتر میرزائی مدیر عامل شرکت تماد با حضور در این نمایشگاه به معرفی توانمندی های علمی، فنی و تولیدی در بازدید و نشست های تجاری این نمایشگاه؛ بر صادرات API ، انتقال اطلاعات و دانش فنی، صادرات محصول نهایی Finished و همکاری جهت توسعه زیرساختی شرکت های مقصد، همچنین کشور ویتنام به عنوان کریدور جهت توسعه صادرات تماد به کشور های جنوب شرق آسیا، به عنوان اهم موارد قابل همکاری، گفتگو خواهد کرد.
???? شناسایی مشتریان جدید در راستای توسعه بازار و گشایش کشورهای جدید جهت صادرات، تبادل اطلاعات با مشتریان جاری و توسعه مناسبات تجاری، ارتباط و تعامل با تامین کنندگان قبلی به منظور توسعه روابط تجاری فی ما بین و ملاقات با تامین کنندگان و افزایش و ارتقاء کیفی تامین کنندگان شرکت تماد، از جمله اهداف حضور در این نمایشگاه است که در قالب 40 نشست تجاری و دیدارهای مختلف برنامه ریزی و تدارک دیده شده است. گفتنی است مدیر اجرایی و مدیر توسعه بازار شرکت تماد که از خبرگان حوزه بازرگانی هستند، دکتر میرزایی را در گفتگوها و رایزنی های تجاری همراهی می نمایند.
???? کشور ویتنام با مساحت 311 هزار کیلومتر مربع و با جمعیت بیش از 97 میلیون نفر در جنوب شرقی آسیا قراردارد. بازاردارویی کشور ویتنام 16.1 میلیارد دلار بوده که حدودا 40 درصد از نیاز دارویی خود را در داخل کشور تولید می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست