معرفی شرکت

شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO) از خانواده اقتصادی بزرگ شستا است. این شرکت افتخار دارد به عنوان اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده مواد اولیه دارویی از سال ۱۳۷۵ در دو دسته عمده مواد اولیه موثره (API) و نیمه ساخته پلت و دی سی (Semi Finished) ) در صنعت داروسازی کشور حضور فعال داشته و در راستای توسعه حیطه کسب و کار خود با نگاه به بازارهای صادراتی از سال ۱۳۹۶، برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم و مقتضی را جهت ورود به حوزه محصولات نهایی(Finished) انواع شربت، قرص و کپسول با حفظ بیشترین سهم بازار مواد اولیه نارکوتیک و غیرنارکوتیک جهت شرکت‌های داروسازی داخل کشور و خاورمیانه نموده است.

در حال حاضر شرکت تماد با 23خط تولید فعال(12 خط سایت البرز و 11 خط سایت مشهد) و بیش از 115 قلم محصول دارویی شامل نارکوتیک، غیرنارکوتیک،LVHV ، کورتون ها، تزریقی، داروهای جایگزین جهت ترک اعتیاد؛ قرص بوپرونورفین۲ میلی گرم، قرص های متادون 20، 40 و 5 میلی گرم، شربت متادون، شربت اپیوم ۱ درصد، فرآورده‌های پلت و… را تولید می نماید که مطابق با استانداردها و قوانینGMP و ضوابط WHO در حوزه مواد دارویی تولید شده و بر اساس آخرین استانداردهای بین‌المللی USP، BP، EP ، JP و IP کنترل و ارزیابی می‌شود. تامین حدود 20 درصدی مواد اولیه دارویی کشور، صادرات به 48 کشور در 5 قاره جهان از جمله چین، هند، کانادا، آلمان، بلژیک، کره، ژاپن، آفریقای جنوبی و … داشتن 16 محصول دانش بنیان (توسط حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) و انتخاب تماد به عنوان تنها صادر کننده ممتاز ملی سال 1399 در صنایع دارویی کشور از جمله افتخارات این شرکت می باشد.

شرکت تماد به عنوان شرکتی با محصولات دانش بنیان و با نگرشی آگاهانه و در راستای اهداف بلندمدت خود 567 نفر پرسنل را از نیروهای مجرب، متعهد و مسئول انتخاب نموده و کادر علمی آن متشکل از شیمیست‌ها، مهندسین شیمی و داروسازان متخصص و متعهد و سایر رشته­های مهندسی و پایه بوده که نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

تولیدات شرکت در محدوده جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان بازار داخلی و نیز 25 محصول خود را به 48 کشور در ۵ قاره جهان صادر می نماید، لذا تماد با حضور موثر خود به‌عنوان یکی از رقبای بین‌المللی سهم مهمی در حوزه تأمین مواد اولیه و داروهای نارکوتیک در بازارهای جهانی را دارا می‌باشد.

شرکت تولید مواد اولیه داروپخش در سال ۱۳۷۵ تحت شماره ۱۲۹۲۱۱ ادره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران با سرمایه ۲۰۰ میلیون ریال تاسیس گردید.

فهرست
Customers' voices (صدای مشتری)
ارسال WhatsApp