معاون امور اقتصادی وزارت تعاون در کارخانه تماد مشهد

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون در کارخانه تماد مشهد

?به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد)، روز جمعه 21 مردادماه آقای دکتر احمد خانی نوذری، معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آقای دکتر بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی در کارخانه تماد مشهد حضور یافته و از خطوط تولید و مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی این مجموعه بازدید کردند.

?آقای مهندس خورسندی قائم مقام مدیر عامل و مدیر کارخانه تماد مشهد که میزبانی این برنامه را بر عهده داشت به همراه برخی از معاونان و مدیران، این بازدید را همراهی کرده و به بیان دستاوردها، معرفی ظرفیت های فنی، علمی و تولیدی این کارخانه پرداخته و به اهمیت و جایگاه این کارخانه به لحاظ هاب تولید مواد موثره دارویی در کشور و ظرفیت های مرزی استان خراسان رضوی در حوزه صادرات به کشورهای همسایه اشاره داشتند.

? ازمحصولات استراتژیک و پرتیراژ این کارخانه که سهم مهمی در سلامت کشور دارد می توان به استامینوفن پودر، استامینوفن DC، آسپرین، متفورمین هیدروکلراید؛ پنتوپرازول سدیم؛ سیپروفلوکساسین هیدروکلراید و تزریقی غیراستریل، لووفلوکساسین، افلوکساسین،متفورمین DC، فلوکستین هیدروکلراید، هیدروکسی کلروکین سولفات، سلکوکسیب، آتورواستیاتین کلسیم،انروفلوکساسین و نیکلوزاماید پیپرازین اشاره کرد.

?کارخانه تماد مشهد به عنوان هاب تولید مواد موثره دارویی کشور، 23 قلم محصولات خود را در حوزه API دامی و انسانی، API تزریقی غیر استریل و محصولات نیمه ساخته (Semi Finished) تولید می نماید و دارای 10 خط تولید و تعداد 18 پروانه تولید محصولات انسانی از سازمان غذا و دارو و 5 پروانه محصولات دامی از سازمان دامپزشکی کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست