محصولات جدیدی از شرکت تماد وارد بازار می شود

محصولات جدیدی از شرکت تماد وارد بازار می شود

???? شرکت تماد؛ بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین ( تیپیکو ) موفق شد تولید صنعتی کلاریترومایسین (Clarithromycin) و اریترومایسین (Erythromycin) را که از دسته آنتی بیوتیک های خوراکی است و برای درمان طیف گسترده‌ای از عفونت‌های باکتریایی کاربرد دارد، به انجام رساند.

???? دکتر میرزائی مدیر عامل شرکت تماد گفت:
شرکت تماد با رویکرد مسئولیت پذیری اجتماعی و کمک به رفع کمبودهای کشور در حوزه تامین مواد موثره دارویی با تلاش شبانه روزی واحد تحقیق و توسعه و هماهنگ با واحدهای برنامه ریزی، پایلوت و تولید، موفق شد تولید پایلوت و سپس صنعتی کلاریترومایسین و اریترومایسین را بر اساس آخرین فارماکوپه های جهانی با موفقیت به انجام رساند.

???? مدیر عامل شرکت تماد افزود: کلاریترومایسین و اریترومایسین از محصولات جدید شرکت تماد می باشد که مقدار قابل توجهی از مواد اولیه آن آماده شده، که با انتقال دانش فنی از واحد تحقیقات به واحد تولید، جهت تولید صنعتی در مدار قرار گرفته است.

???? دکتر میرزائی ضمن تشکر ویژه از مدیران و متخصصین واحد تحقیق و توسعه، پایلوت و تولید تماد افزود:
واحد تحقیق و توسعه شرکت تماد در یک برنامه کلان، اقدامات راهبردی را در دستور کار دارد که می توان به راه اندازی فناوری های به روز دنیا در سنتز و جدا سازی مواد موثره دارویی، توسعه سبد محصولات دانش بنیان با تکنولوژی بالا( High-tech)، پیشگامی در بومی سازی محصولات جدید و مورد نیاز کشور، جاری سازی دانش و آموزش های تخصصی با تکیه بر بنیه علمی مدیران و متخصصین تحقیق و توسعه داخلی تماد اشاره کرد.

???? مدیر عامل شرکت تماد گفت: دستاوردهای دیگری از معاونت بهره برداری و تحقیقات در راه است که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co
www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست