مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) برگزار شد

 

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولید مواد اولیه داروپخش امروز سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰ صبح پس از تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران به صورت وبینار (بر خط) و با حضور ۸۰/۵۰ درصد از سهامداران و اعضای حقیقی و حقوقی و بازرس قانونی شرکت با حضور در محل شرکت تماد و همچنین نماینده بورس که به صورت بر خط در این برنامه حضور داشت، برگزار گردید. ریاست این مجمع بر عهده آقای محسن صفاجو، آقای سید علی ارم ناظر و حسین فراهانی ناظر و آقای محمد امین عادل، رئیس هیئت مدیره و حمید رضا علیپور، مدیر عامل و آقای ابراهیم قهرمانی به عنوان دبیر قرار گرفت. ابتدا گزارش توجیهی هیات مدیره و سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در رابطه با افزایش سرمایه قرائت گردید و با پرسش و پاسخ های حضوری و بر خط، مجمع ادامه یافت که مصوبات آن به شرح ذیل می باشد:

   *  افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال به ۷۱۵ میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی (به مبلغ ۲۱۵ میلیارد ریال) مورد تصویب قرار گرفت.

*      مقرر گردید پس از انجام افزایش سرمایه با رعایت کلیه ضوابط قانونی نسبت به اصلاح ماده ۵ اساسنامه اقدام گردد:

     ماده ۵-میزان سرمایه و تعداد سهام

سرمایه شرکت مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/ ۷۱۵ ریال است که به ۰۰۰/۰۰۰/ ۷۱۵سهم عادی یک هزار ریالی با نام تقسیم شده و تماماً پرداخت شده است.

جلسه با آرزوی توفیق برای سهامداران و همچنین رشد و تعالی روزافزون برای شرکت، در ساعت ۱۱ با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست