رونمایی از محصولات جدید تماد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد

 

شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO)، 5 محصول جدید خود را که در مقیاس صنعتی تولید شده است را به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور دکتر سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر عامل شستا، مدیر عامل تیپیکو و سایر مسئولان، مدعوین و اصحاب رسانه افتتاح کرد.

???? دکتر میرزایی مدیر عامل شرکت تماد که میزبان مراسم افتتاح پروژه ها و رونمایی از محصولات جدید هلدینگ دارویی تامین بود، در این مراسم و در گزارشی کوتاه در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به معرفی محصولات جدید API شرکت تماد که در مقیاس صنعتی تولید شده است پرداخت. این محصولات شامل: کلاریترومایسین، اریترومایسین از سبد آنتی بیوتیک، ریسپریدون داروی ضد افسردگی، برای اولین بار در کشور و رزوواستاتین کلسیم داروی قلبی عروقی (چربی خون) و کاربامازپین داروی صرع برای اولین بار در هلدینگ دارویی تامین می باشد.

???? همچنین در این مراسم از محصولات جدید شرکت های تابعه هلدینگ دارویی تامین هم رونمایی شد. از جمله این محصولات می توان به : محلول استنشاقی ایپراتروپیوم بروماید سالبوتامول شرکت شهید قاضی، کپسول نرم انزالوتامید شرکت زهراوی، ماده اولیه باریسیتینیب شرکت توفیق دارو اشاره کرد.

????گفتنی است در این مراسم فرماندار کرج، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز، قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، تعدادی از مدیران عامل شرکت های دارویی هم حضور داشتند.

Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co
www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست