رونمایی از سه محصول جدید و نوآور شرکت تماد

رونمایی از سه محصول جدید و نوآور شرکت تماد
?امروز چهارشنبه 22 تیرماه در همایش سراسری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) که در محل همایش های صدا و سیما و با هدف معرفی جایگاه شستا در اقتصاد ملی برگزار می شود، شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (تیپیکو)، سه محصول جدید و نوآور خود را رونمایی خواهد کرد که دو محصول آن برای اولین بار در کشور تولید شده است.
?گفتی است در این همایش تیپیکو به عنوان بزرگ ترین هلدینگ دارویی کشور 44 داروی جدید و نوآور را با حضور مقام های ارشد کشور رونمایی می کند که 25 میلیون دلار صرفه جویی ارزی به همراه خواهد داشت و 19 محصول آن جزء داروهای استراتژیک است.
?پودر بوپرنورفین هیدروکلراید گرید تزریقی (برای اولین بار در کشور) در شرکت تماد تولید شده است. این دارو برای تسکین دردهای متوسط تا شدید و ترک اعتیاد کاربرد دارد. از مزایای آن نسبت به مرفین و هروئین، رخوت و افت تنفسی کمتری ایجاد می کند و اثر بخشی آن چند برابر مرفین می باشد.
?قرص مورفین سولفات 10 میلی گرم (برای اولین بار در کشور) در شرکت تماد تولید شده است. مورفین یک داروی ضد درد اپیوئید (مخدر) بسیار قوی است. برای تسکین دردهای حاد و دردهای شدید مزمن مورد استفاده قرار می‌گیرد و در مواردی که ضد دردهای دیگر پاسخ مناسب ایجاد نمی‌کنند، تجویز می‌گردد.
? قرص استامینوفن 325/اکسی کدون 5 میلی گرم، دارویی جدید در سبد محصولات نهایی تماد است. اکسی کدون (یک مسکن اپیوئیدی یا مخدر) و استامینوفن (یک مسکن غیر مخدر) است. قرص استامینوفن/اکسی کدون یک داروی خوراکی ترکیبی است که برای درمان دردهای حاد و دردهای متوسط تا شدید مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  ? تیم توسعه و تحقیقات API و Finished شرکت تماد از ابتدای سال جاری گام های بلندی را جهت تولید محصولات جدید و نوآور برداشته است و علاوه بر این سه محصول، محصولات جدید دیگری به زودی تولید و وارد بازار خواهد شد.
▪️ Instagram.com/temad.co
▫️ www.linkedin.com/company/temad-co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست