دوره آموزشی پیشرفته GLP،GMP برگزار شد

دوره آموزشی پیشرفته GLP،GMP برگزار شد

? به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تماد، دوره آموزشی پیشرفته در حوزه GMP / GLPویژه کارشناسان QC، QA، R&D، امروز سه شنبه 11 مردادماه، ساعت 13:30 در محل سالن کنفرانس شرکت تماد و به همت واحد سرمایه انسانی برگزار شد.

? از اهداف غایی اصول GMP (عملیات خوب ساخت) که مبنای این دوره آموزشی قرار گرفت: تولید محصولات دارویی با کیفیت و مناسب، حفظ سلامت همکاران تولید، حفظ محیط زیست در راستای عمل به مسئولیت پذیریی اجتماعی، می توان اشاره کرد.

? با توجه به بافت کارشناسی مخاطبین اثرگذار در مباحث کیفی سازمان، این دوره آموزشی دو موضوع: صحه گذاری روش های آنالیز فیزیکی و شیمیایی و میکروبیولوژیک (Method verification & Method Suitability) انتخاب شد و ارتباط هر یک از این موضوعات با اهداف اساسی GMP / GLPمورد بحث و بررسی قرار گرفت. لازم به ذکر است میزان مشارکت شرکت کنندگان در حین و پایان این دوره آموزشی در خصوص مطالب مطرح شده، مورد سنجش قرار گرفت.

? در راستای برگزاری دوره های آموزشی تخصصی GMP/GLP تا کنون دوره های آموزشی مختلفی در حوزه GMP برای کارکنان تولید برگزار شده و مقرر است برای سایر سطوح ستادی و تولید نیز برگزار گردد. همچنین ممیزی GMP از شرکت تماد از سوی سازمان غذا و دارو در شهریور ماه سال جاری صورت خواهد پذیرفت و این دوره های آموزشی می تواند در آماده سازی سازمان از جنبه های مختلف بسیار موثر باشد.

? گفتنی است تدریس این دوره آموزشی بر عهده آقای دکتر علی اصغر شاه میری، مشاور مباحث GMP، QC و QA و عضو هیئت مدیره موسسه آموزشی افق فارمد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست