خبر های خوب از تماد؛ ثبت رکورد جدید و رشد شاخص‌های فروش و تولید

خبر های خوب از تماد
ثبت رکورد جدید و رشد شاخص‌های فروش و تولید
?شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) یکی از شرکت های گروه دارویی تامین( تیپیکو ) با فروش 2،500 میلیارد ریالی در سه ماهه اول سال 1401، 100 درصد بودجه مصوب را محقق نمود.
 ?کل فروش داخلی محصولات نهایی تماد در سال 1400، معادل 520 میلیارد ریال بوده که با تلاش تیم فروش تنها در سه ماهه ابتدایی سال 1401رقم 350 میلیارد ریال را محقق نمود. این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 133درصدی را گزارش می نماید.
?از ابتدای سال 1401 با بهینه سازی، اصلاح ساختار، بهبود فرآیندها و نیز برنامه ریزی و پیگیری موثر، تیم داخلی فروش شرکت تماد موفق به کاهش معنادار هزینه ها، تخفیفات و دستمزدهای متاثر بر فروش گردید و رکورد 350 میلیارد ریالی محصولات نهایی را در بازه سه ماهه نخست سال جاری محقق نمود. (گفتی است از سال 1396 لغایت 1400 فروش و بازاریابی محصولات نهایی شرکت تماد برون سپاری شده بود که کلیه قراردادهای آن در ابتدای سال 1401 لغو شد).
? به همت تیم فروش، محصول پیوگلیتازون هیدروکلراید پس از سه سال وقفه فروش، در سه ماهه نخست سال 1401 موفق  به فروش شده و محصولاتی نظیر فلوکستین هیدروکلراید پس از وقفه ای طولانی در تولید، در مدار تولید قرار گرفته و 1500 کیلوگرم از آن به فروش رسیده است که این موارد دستاوردی جدید در مدت کوتاه بوده است.
? تحقق فروش 411 میلیارد ریالی در هفته اول تیر ماه 1401 که نشانگر رشد 840 درصدی فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است و این دستاورد رکورد دیگری در کارنامه فروش شرکت تماد می باشد.
? فروش تجمیعی محصولات Semi Finished در سه ماهه سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 37 درصد افزایش را نشان می دهد.
? فروش صادراتی سه ماهه اول 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 85 درصد رشد داشته است.
? مقایسه شاخص های مالی سه ماهه نخست سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش 6 درصدی فروش، افزایش 3 درصدی سود ناخالص و افزایش 2 درصدی سود خالص را نشان می دهد.
?بطور متوسط شاهد جهش 85 درصدی تولید محصولات (اپیوم تینکچر ـ آتورواستاتین ـ سیپروفلوکساسین ـ آسپرین ـ شربت اپیوم ـ شربت متادون ـ لنسوپرازول پلت) در سه ماهه ابتدایی سال 1401 نسبت به بازه مشابه سال گذشته بوده ایم.
? احیاء تولید محصولات دگزامتازون دی سدیم فسفات، پری گابالین و هیدروکدون بی تارتارات از محل محصولات تحت کنترل با قابلیت ریپروسه (با توجه به موفقیت در تغییر ساختار سنتز این محصولات در واحد تحقیقات) به ارزش 10 میلیارد ریال در سه ماهه نخست سال 1401 حاصل شد و همچنین پیش بینی می گردد تا پایان تیر ماه سال جاری این ارزش ریالی به 40 میلیارد ریال افزایش یابد.
?تولید محصولات نارکوتیک API در سه ماهه سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 35 درصد افزایش داشته است.
شرکت تماد آغازی رو به رشد را در سال جدید شروع کرده و همچنان در مسیر رشد شاخص‌ها پیش می‌رود.
▪️ Instagram.com/temad.co
▫️ www.linkedin.com/company/temad-co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست