حضور تمام قد تماد در نمایشگاه ایران اکسپو 2023

حضور تمام قد تماد در نمایشگاه ایران اکسپو 2023

-شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO) در پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (ایران اکسپو 2023) که در تاریخ 17 لغایت 20 اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است، حضور یافت و محصولات، توانمندی های فنی، علمی، تحقیقاتی و تولیدی خود را معرفی می نماید.
– این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صادراتی کشور با حمایت همه دستگاه‌های فعال در حوزه صادرات به ویژه سازمان توسعه تجارت، معاونت اقتصادی وزارت خارجه و اتاق بازرگانی و با هدف گردآوری تولیدکنندگان و صادرکنندگان داخلی و بازرگانان و سرمایه‌گذاران خارجی، با 10 گروه کالایی، بیش از ۷۰۰ غرفه صادراتی در این رویداد حضور دارند. بیش از ۱۲۰۰ تاجر و بازرگان از ۷۰ کشور دنیا به این نمایشگاه دعوت شده اند که از توانمندی های صادراتی کشور ایران بازدید و گفتگوهای تجاری خواهند داشت.
– شرکت تماد در بخش صنایع دارویی در این فرصت صادراتی حضوری تمام قد دارد و به معرفی توانمندی های خود و شناسایی مشتریان جدید در راستای توسعه بازار و گشایش کشورهای جدید برای صادرات در قالب مذاکرات B2B می پردازد. همچنین گفتگوی های تجاری با تامین کنندگان مواد اولیه، تبادل اطلاعات در جهت پروژه های مشترک علمی و تحقیقاتی و… نیز در دستور کار شرکت تماد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست