حضور هیات ارمنستانی در تماد

حضور هیات ارمنستانی در تماد

?به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد)، نمایندگان شرکت ارمنستانی امروز 24 مردادماه از شرکت تماد بازدید کردند. این هیات ارمنستانی با ابراز خرسندی از فناوری تولید داروهای نارکوتیک و غیر نارکوتیک در شرکت تماد، آمادگی شرکت شان را برای هرگونه همکاری در زمینه‌های مختلف دارویی اعلام داشتند.

? شرکت  Yerevan Chemical – Pharmaceutical OJSCیکی از شرکت های باسابقه و مهم داوریی ارمنستان است و  با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز و توسعه زیرساختی کارخانه و خطوط تولید خود به ایران آمده است. این هیات پس از بازدید و گفتگو در شرکت تماد، از شرکت های کارخانجات داروپخش، شیمی دارویی داروپخش، کاسپین تامین و اکسیر از مجموعه شرکت های هلدینگ دارویی تیپیکو بازدید خواهد کرد.

?در این نشست آقای دکتر رضوانفر مدیر عامل شرکت تماد ضمن خیر مقدم، توانمندی های علمی، فنی و تولیدی شرکت تماد را معرفی کردند و بر صادرات API ، انتقال اطلاعات و دانش فنی، صادرات محصول نهایی Finished و همکاری جهت توسعه زیرساختی آن شرکت، همچنین به عنوان کریدور جهت توسعه صادرات تماد به کشور های حوزه CIS، به عنوان اهم موارد قابل همکاری تاکید داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست