تماد همچنان پیشتاز در صادرات

 تماد همچنان پیشتاز در صادرات

– شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) یکی از شرکت های گروه دارویی تامین( تیپیکو)، موفق به کسب رتبه اول ارزش دلاری فروش صادراتی در میان شرکت های گروه هلدینگ شد. طبق کارنمای عملکردی شش ماهه هلدینگ دارویی تیپیکو و رتبه بندی شرکت های ماده اولیه ساز و محصول ساز، شرکت تماد در مهم ترین شاخص های صادرات دستاوردهایی را داشت و توانست همچنان در حوزه صادرات پیشتاز باشد.

– همچنین شرکت تماد موفق به کسب رتبه اول شرکت ماده اولیه ساز از نظر ارزش دلاری فروش صادراتی، رتبه اول از نظر کشورگشایی با تعداد 13 کشور فعال مقصد صادراتی و گشایش دو بازار جدید صادراتی در شش ماهه نخست سال 1401 شد.

تماد، تنها شرکت هلدینگ دارویی تیپیکو است که در چهارمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی فارمکس 2022 موفق به دریافت جایزه شرکت برتر در حوزه صادرات در بخش API AWARDS شده است.

-علی رغم موانع و تحریم های ظالمانه، مشکل LC و تبادلات مالی و بانکی، موانع تامین مواد اولیه و حمل و نقل، شرکت تماد موفق شد در مناقصه بین المللی تندر کدئین فسفات کشور هندوستان در 4 سال متوالی برنده شده و این محصول را به میزان 60 تن صادر نماید که از این میزان 16 و نیم تن در سال جاری صادر شده است.

-چشم انداز توسعه و گشایش بازارهای جدید از جمله کشورهای آسیای میانه: روسیه، قزاقستان و ارمنستان و توسعه صادرات محصولات غیر مخدر از جمله پاراستامول (Paracetamol)، سیپروفلوکساسین (Ciprofloxacin) و گسترش حوزه صادرات محصولات نهایی (Finished) از جمله برنامه های مهم حوزه صادرات شرکت تماد در شش ماهه دوم سال جاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست