تماد همچنان پیشتاز در صادرات

? شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) یکی از شرکت های گروه دارویی تامین( تیپیکو)، تنها شرکت این هلدینگ دارویی است که در چهارمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی فارمکس 2022 موفق به دریافت جایزه شرکت برتر در حوزه صادرات در بخش API AWARDS شد.

? فروش صادراتی 80 میلیارد تومانی در بهار 1401 و کسب رتبه اول فروش صادراتی در میان شرکت های دارویی بورسی و همچنین رشد 85 درصدی فروش ریالی صادارتی در سه ماهه اول سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، از دستاوردهای شرکت تماد می باشد.

? علی رغم موانع و تحریم های ظالمانه، مشکل LC و تبادلات مالی و بانکی، موانع تامین مواد اولیه و حمل و نقل، شرکت تماد موفق شد در مناقصه بین المللی تندر کدئین فسفات کشور هندوستان در 4 سال متوالی برنده شده و این محصول را به میزان 60 تن صادر نماید که از این میزان 16 و نیم تن در سال جاری صادر شده است.

? تماد در پنج ماهه نخست امسال 4 میلیون دلار صادرات داشت و برنامه صادرات سال جاری نیز 8 میلیون دلار است.گشایش بازارهای جدید در 5 ماه اول سال 1401 از جمله کشور کانادا، گویان، ونزوئلا، کلمبیا و برزیل در قاره آمریکا از جمله دستاوردهای حوزه صادرات می باشد.

? چشم انداز توسعه و گشایش بازارهای جدید از جمله کشورهای آسیای میانه: روسیه، قزاقستان و ارمنستان و ورود به صادرات محصولات غیر مخدر از جمله پاراستامول (Paracetamol)، سیپروفلوکساسین (Ciprofloxacin) و توسعه صادرات محصولات نهایی (Finished) از جمله برنامه های مهم حوزه صادرات شرکت تماد در سال جاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست