تماد آماده میزبانی از هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرف

????به گزارش روابط عمومی تماد، هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت که از سوی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ابلاغ و در دستور کار واحد استراتژی و تعالی سازمانی قرار گرفته است، با برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت لازم با همکاری واحدها، آماده میزبانی از ارزیابان این جایزه می باشد.

????دکتر میرزایی مدیر عامل شرکت تماد گفت: از ابتدای ابلاغ شستا، در سطح شورای معاونان و مدیران جلساتی برگزار شد و سپس کارگروه های تخصصی به منظور بررسی معیارها و زیرمعیارهای تاکید شده در جایزه شکل گرفت که بیش از 20 جلسه کارشناسی را داشته است.

????مدل این جایزه برای ارزیابی شرکت‌ها برگرفته از مدل تعالی EFQM 2013 و بر اساس منطق RADAR می باشد، که نتایج کسب و کار، نتایج مشتریان، فرآیندها، محصولات و خدمات، استراتژی، نتایج جامعه، نتایج کارکنان، بهره وری و… از شاخص های مهم آن می باشد.

????ارزیابی شرکت برکنار از اینکه جایزه ای تعلق گیرد، باعث تقویت کارگروهی و روحیه تیمی می شود که در سطوح مختلف تماد جاری شده است.

????مدیر عامل تماد ضمن اعلام آمادگی جهت میزبانی جایزه گفت: تبادل تجربیات و استفاده از الگوهای موفق، شناخت نقاط قوت و نقاط قابل بهبود، از ثمرات خود ارزیابی در سازمان می باشد.

Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co
www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست