تماد،به نمایشگاه های بین المللی بازگشت

تماد،به نمایشگاه های بین المللی بازگشت

????شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO) در نمایشگاه CPHI چین 2023 در شهر شانگهای که مهم ترین رویداد صنعت دارویی در سطح بین المللی است، حضور یافت.

????نمایشگاه های CPHI در کشور های مختلفی از جمله چین، هند، کره جنوبی و برخی از کشور های اروپایی هر ساله برگزار می شود که مهم ترین آن در کشور چین است و این نمایشگاه با توجه به برداشته شدن محدودیت های کرونایی با استقبال زیادی روبرو شده و کشورهایی از 5 قاره جهان در آن حضور دارند.

????شرکت تماد با هدف توسعه بازار و گشایش کشورهای جدید جهت صادرات، ارتباط و تعامل با تامین کنندگان جهت ارتقاء کیفی و تسریع در تامین مواد اولیه، تبادل اطلاعات با مشتریان و توسعه مناسبات علمی و تحقیقاتی، در این نمایشگاه حضور غرفه داری دارد و نشست های تجاری و دیدارهای مختلفی را برنامه ریزی و تدارک دیده است.

????خبرگانی از شرکت تماد در این نمایشگاه حضور دارند و دکتر یحیی میرزائی مدیر عامل این شرکت، کلیه مذاکرات و گفتگوهای تجاری را رهبری و هدایت می نماید.

????گفتنی است آخرین حضور شرکت تماد در نمایشگاه CPHI چین در سال 1397 بوده و طی شش ماه اخیر شرکت تماد در نمایشگاه های بین المللی از جمله؛ مغرب فارما (الجزایر) و مدیفارم (ویتنام) هم حضور غرفه داری و موثر داشته است که حکایت از سیاست های جدید تماد و اهمیت حضور در رویدادهای بین المللی صنعت دارویی دارد.

Instagram.com/temad.co

www.linkedin.com/company/temad-co

www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست