تجلیل از خانواده شهداء و ایثارگران شرکت تماد

تجلیل از خانواده شهداء و ایثارگران شرکت تماد
به گزارش روابط عمومی شرکت تماد، جناب سرگرد کمالی فرمانده حوزه 3 بسیج کارگری ادارات و کارخانجات و آقای عبادی نماینده بسیج کارگری استان البرز و هیئت همراه به مناسبت ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در تماد حضوریافتند. در این نشست آقای دکتررضوانفرمدیرعامل شرکت تماد ضمن تبریک ماه مبارک رمضان یکی از کارکردهای بسیج را مطالبه گری عنوان کردند و مشکلات حوزه صنعت را نه از تحریم ها، بلکه عدم شایسته سالاری دانسته و از بسیج انتظار می رود که بصورت جدی در این عرصه نیز مداخله موثر داشته باشد.
در ادامه جناب سرگرد کمالی ضمن تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان و انتصاب دکتررضوانفر به عنوان مدیرعامل شرکت تماد، ماموریت های سال جاری بسیج را در راستای شعار سال دانستند. اقای مهندس یوسفی مدیر سرمایه انسانی شرکت تماد نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و ولادت امام حسن مجتبی (ع) ابراز امیدواری کردند که برنامه های بسیج به عنوان یک کار گروهی اثر بخش در اولویت فعالیت های فرهنگی این شرکت قرار خواهد گرفت.
در این نشست آقای صمدی فرمانده پایگاه بسیج شهید حسینی تماد گزارشی را از اقدامات انجام شده این پایگاه ارائه نمودند و در پایان از خانواده شهداء و ایثارگران این شرکت تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست