بازدید هیاتی از بزرگترین شرکت دارویی نارکوتیک کشور روسیه از تماد

                                                                                                           
تماد نشان اعتماد
????بازدید هیاتی از بزرگترین شرکت دارویی نارکوتیک کشور روسیه از تماد
????به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد)، هیاتی از بزرگترین شرکت دارویی نارکوتیک کشور روسیه صبح امروز دوشنبه 8 خرداد ماه از شرکت تماد بازدید کردند. این هیات روسی با ابراز خرسندی از فناوری تولید داروهای نارکوتیک و غیر نارکوتیک در شرکت تماد، آمادگی شرکت شان را برای هرگونه همکاری در زمینه‌های مختلف دارویی اعلام داشتند.
???? این شرکت که بزرگترین تولید کننده محصولات نارکوتیک کشور روسیه است، دارای 4 سایت تولیدی می باشد و با هدف تامین مواد موثره دارویی مورد نیاز و گسترش همکاری های مشترک در زمینه تحقیق و توسعه خود، از شرکت تماد بازدید داشتند.
????در این نشست آقای دکتر میرزائی مدیر عامل شرکت تماد ضمن خیر مقدم، توانمندی های علمی، فنی و تولیدی شرکت تماد را معرفی کردند و با توجه به نیازهای شرکت روسی، بر صادرات مواد موثره دارویی (API) و همکاری های مشترک در حوزه تحقیق و توسعه (R&D)، به عنوان اهم موارد قابل همکاری تاکید داشتند.
????مدیر عامل شرکت تماد نزدیکی جغرافیایی دو کشور ایران و روسیه را یک مزیت رقابتی نسبت به سایر کشورها؛ از جمله چین و هند دانستند و افزودند که این مزیت می تواند کاهش معناداری را در هزینه های حمل و نقل داشته باشد. همچنین در خصوص کیفیت محصولات تماد که با آخرین فارماکوپه های جهانی تولید می شود، به عنوان مزیتی دیگر رقابتی اشاره داشتند.
????گفتنی است تعدادی از معاونان و مدیران شرکت تماد این بازدید را همراهی کردند و در پایان واحد صادرات و واحد توسعه بازار شرکت تماد، گفتگوهای تجاری انجام شده را جمع بندی نمودند.
                                                                                                                                                                                                                                                    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست