بازدید مدیر عامل شستا و مدیر عامل هلدینگ دارویی تامین از تماد

بازدید مدیر عامل شستا و مدیر عامل هلدینگ دارویی تامین از تماد
?به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد)، آقای مهندس بازیان مدیر عامل شستا، آقای دکتر نکویی نیا مدیر عامل هلدینگ دارویی تیپیکو و هیات همراه امروز چهارشنبه 18 خردادماه از شرکت تماد بازدید کردند.
بازدید از واحد انحلال، بخش تمیز (clean-room) تماد یک، تولید پلت و محلول خوراکی از جمله خطوط تولیدی تماد بود که مورد بازدید قرار گرفت.
?شرکت تماد یکی از شرکت های خوش نام و صادرات محور هلدینگ دارویی تیپیکو از خانواده اقتصادی شستا است که جایگاه مهمی در صنعت دارویی کشور دارد و با تامین حدود 20 درصدی مواد اولیه مورد نیاز کشور نقش بی بدیلی را در زنجیره تامین ایفا می نماید.
آقای دکتر رضوانفر مدیر عامل شرکت تماد میزبانی این بازدید را بر عهده داشت و با معرفی دستاوردها، ظرفیت های فنی، علمی، تحقیقاتی و تولیدی این شرکت به عنوان هاب تولید مواد موثره و بزرگترین شرکت تولید مواد اولیه نارکوتیک خاورمیانه به تشریح ماموریت های مهم تماد در ابعاد مختلف پرداخت.
?مدیر عامل تماد گشایش دو بازار جدید صادراتی از جمله کنیا و نیجریه، تحقق 133 درصدی بودجه صادراتی 1401 نسبت به مدت مشابه در سال 1400 و تحقق فروش 128 درصدی در گزارش منتهی به 31 اردیبهشت ماه و همچنین تحقق 117 درصدی فروش در دو ماه اول سال جاری نسبت به بودجه مصوب هلدینگ دارویی تیپیکو و تامین مواد اولیه مورد نیاز استراتژیک از جمله آسپرین، پنتوپرازول و استامینوفن و در مدار تولید قرار دادن و فعال نمودن کلیه خطوط کارخانه تماد مشهد را از جمله دستاوردهای مهم سه ماهه اول سال جاری عنوان کرد.
?شرکت تماد با 19 خط تولید فعال (8 خط سایت البرز و 11 خط سایت مشهد) و بیش از 115 قلم محصول دارویی شامل نارکوتیک، غیرنارکوتیک،LVHV ، کورتون ها، قلبی، گوارشی، اعصاب، آنتی بیوتیک ها، فرآورده‌های پلت و داروهای جایگزین جهت ترک اعتیاد از جمله؛ قرص بوپرونورفین۲ میلی گرم، قرص های متادون 20، 40 و 5 میلی گرم، شربت متادون، شربت اپیوم ۱ درصد و… را تولید می نماید که مطابق با استانداردها و قوانینGMP و ضوابط WHO در حوزه مواد دارویی تولید شده و بر اساس آخرین استانداردهای بین‌المللی USP، BP، EP ، JP و IP کنترل و ارزیابی می‌شود.
Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست