بارسلونا فرصتی استثنایی برای تماد

                                                                                                            بارسلونا فرصتی استثنایی برای تماد

???? شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO) در نمایشگاه CPHI 2023 بارسلونا اسپانیا (2 تا 4 آبان ـ 24 لغایت 26 اکتبر) که مهم ترین رویداد صنعت دارویی در سطح بین المللی است، حضور دارد.

????نمایشگاه های CPHI صنعت دارویی در کشور های مختلفی از جمله چین، هند، کره جنوبی و برخی از کشور های اروپایی هر ساله برگزار می شود که این بار کشور اسپانیا میزبان این رویداد بین المللی است و سال های گذشته به دلیل محدودیت های کرونایی در اروپا یا برگزار نشده و یا تعداد معدودی از کشورها حضور داشتند. اما امسال با 1800 غرفه از سراسر جهان حدواسط ها، مواد اولیه و مواد موثره، محصولات نیمه ساخته و محصولات نهایی دارویی، کل زنجیره تامین، همراه با آخرین تکنولوژی در تجهیزات و ماشین آلات این صنعت را به نمایش می گذارد.

????شرکت تماد با هدف توسعه بازار و گشایش کشورهای جدید جهت صادرات، ثبت محصولات جدید در کشورهای هدف، دیدار با مشتریان جاری، ارتباط و تعامل با تامین کنندگان جهت ارتقاء کیفی و تسریع در تامین مواد اولیه که بیشتر از کشورهای آسیای شرقی هستند، تبادل اطلاعات با مشتریان و توسعه مناسبات علمی، تحقیقاتی و انتقال دانش فنی، در این نمایشگاه حضور غرفه داری دارد و نشست تجاری و دیدارهای مختلفی را با شرکت ها و هیات های بازرگانی کشورهای مختلف از قبل برنامه ریزی و تدارک دیده است.

????دکتر یحیی میرزائی مدیر عامل این شرکت، کلیه مذاکرات و گفتگوهای تجاری را رهبری و هدایت می نماید.

????گفتنی است شرکت تماد در نمایشگاه بین المللی CPHI چین و مدیفارم (ویتنام) در شش ماهه نخست سال جاری و مغرب فارما (الجزایر) را در بهمن ماه 1401 حضور غرفه داری و موثر داشته است که حکایت از اهمیت حضور در رویدادهای بین المللی صنعت دارویی، برای این شرکت پیشگام در حوزه صادرات دارد.

Instagram.com/temad.co
www.linkedin.com/company/temad-co
www.temad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست