اخذ 22 پروانه جدید برای محصولات

تماد سال جدید را طوفانی شروع کرد

???? شرکت تماد؛ بزرگترین تولید کننده مواد موثره دارویی نارکوتیک و غیر نارکوتیک کشور و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO) موفق به اخذ 22 پروانه جدید و تمدید 18 پروانه برای سایت البرز شد.

???? دکتر یحیی میرزائی مدیر عامل شرکت تماد گفت: با تلاش و بازنگری صورت گرفته در ارتقاء کیفیت و به دنبال اخذ 6 گواهینامه GMP برای سایت البرز، اخذ 22 پروانه جدید برای محصولاتی از جمله: گلی کلازید، سیتاگلیپتین فسفات، رزوواستاتین کلسیم، تریامسینولون استوناید، بوپرنورفین هیدروکلراید (گرید تزریقی)، کلاریترومایسین، تیامین هیدروکلراید (گرید تزریقی) و … انجام شد. همچنین اعتبار 18پروانه محصولات کلیدی تماد البرز نیز از سوی سازمان غذا و دارو تمدید گردید.

???? گفتنی است شرکت تماد دارای سایت مشهد نیز می باشد که محصولات خود را در حوزه API انسانی و دامی، API تزریقی غیر استریل و نیمه ساخته (Semi Finished) تولید می نماید و در حال حاضر دارای 11 خط تولید، 9 گواهینامهGMP و 25 پروانه محصولات انسانی از سازمان غذا و دارو و 5 پروانه محصولات دامی از سازمان دامپزشکی کشور است که ظرفیت تولید بیش از 3400 تن مواد موثره را در سال دارا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست