آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت تولید مواد اولیه داروپخش

آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (سهامی عام) ثبت شده به شماره ۳۵۸۹۲ و شناسه ملی ۱۰۱۰۱۷۲۵۶۰۳

به اطلاع می رساند به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولید مواد اولیه داروپخش(سهامی عام) ، مورخ ۲۸/۰۵/۱۳۹۹ و مجوز شماره ۰۵۶-۹۹A-DPM-IOP مورخ ۲۴/۰۴/۱۳۹۹ سازمان بورس و اوراق بهادار ، مقرر گردید سرمایه شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۷۱۵ میلیارد ریال ، منقسم به ۲۱۵ میلیون سهم ۱٫۰۰۰ ریالی به شرح زیر افزایش یابد:
۱-سرمایه فعلی شرکت : ۵۰۰ میلیارد ریال
۲-مبلغ افزایش سرمایه : ۲۱۵ میلیارد ریال
۳-مبلغ سرمایه پس از افزایش : ۷۱۵ میلیارد ریال
۴-ارزش اسمی هر سهم : ۱٫۰۰۰ ریال
۵-تعداد سهم عرضه شده : ۲۱۵ میلیون سهم
۶-نوع سهم : عادی با نام
۷-محل افزایش سرمایه : افزایش سرمایه شرکت از محل و به تفکیک زیر انجام خواهد شد:
*۲۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی
۸-موضوع افزایش سرمایه : اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه درگردش
۹-به هر صاحب سهم، در ازای هر ۱۰۰ سهم متعلقه در تاریخ ۲۸/۰۵/۱۳۹۹ ، تعداد ۴۳ حق تقدم خرید سهم جدید تعلق می گیرد.بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق تقدم های متعلقه هر سهم در گواهینامه حق تقدم محاسبه و به سهامداران اعلام خواهد شد.
۱۰-سهامدارانی که ظرف مدت هفت روز از تاریخ انتشار آگهی به علت تغییر آدرس و یا به هر دلیل ، گواهینامه حق تقدم خود را دریافت ننمایند ، می توانند جهت دریافت گواهینامه مربوطه به آدرس مندرج در بند۱۲ این آگهی مراجعه نمایند.
۱۱-مهلت استفاده از حق تقدم در خرید سهام جدید، ۶۰ روز از تاریخ انتشار این آگهی می باشد.
۱۲-سهامداران محترمی که تمایل به استفاده از حق تقدم خود دارند حسب مورد بر اساس موارد بیان شده زیر اقدام نمایند:
*سهامدارانی که به موجب گواهی حق تقدم خرید سهام جدید، فاقد مطالبات بوده و یا مطالبات آنان بهای سهام جدید را تامین نمی کند ، می بایست ظرف مدت مقرر بهای سهام یا مابه التفاوت آن را از طریق شناسه پرداخت که شامل کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی می باشد، به حساب شماره ۵۸/۸۹۹۸۲۳۳۶ این شرکت نزد بانک ملت شعبۀ ظفر کد۶۵۸۶۲ واریز و رسید بانکی مربوطه را به انضمام گواهینامه حق تقدم خرید سهام جدید، ظرف مهلت استفاده از حق تقدم، با پست سفارشی به نشانی کیلومتر ۲۸ جاده مخصوص کرج ، روبروی ایستگاه اتمسفر جنب کوچه فدک شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (سهامی عام) کد پستی ۳۱۶۴۸۱۶۴۷۸ واحد امور سهام ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به واحد امور سهام شرکت در نشانی فوق تحویل نمایند.
* سهامدارانی که به موجب گواهی حق تقدم خرید سهام جدید، دارای مطالبات به میزان بهای سهام جدید می باشند ، می بایست ظرف مهلت مقرر ضمن تکمیل گواهی حق تقدم ، مبنی بر اعلام موافقت با تبدیل مطالبات به سرمایه ، مراتب را با پست سفارشی به نشانی به نشانی کیلومتر ۲۸ جاده مخصوص کرج ، روبروی ایستگاه اتمسفر جنب کوچه فدک شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (سهامی عام) کد پستی ۳۱۶۴۸۱۶۴۷۸ واحد امور سهام ارسال نموده و یا مدارک را مستقیماً به واحد امور سهام شرکت در نشانی فوق تحویل نمایند و رسید دریافت نمایند.
تذکر: عدم ارسال مستندات یاد شده و یا عدم واریز بهای اسمی ، به منزله عدم استفاده از حق تقدم می باشد.
۱۳-در صورت عدم تمایل به مشارکت در افزایش سرمایه، سهامداران می توانند در مهلت تعیین شده برای پذیره نویسی نسبت به واگذاری حق تقدم خود از طریق بورس ایران اقدام نمایند.با توجه به قابلیت معامله مکرر حق تقدم خرید سهام شرکت ، خریداران نهایی می بایست قبل از پایان مهلت پذیره نویسی نسبت به واریز بهای سهام جدید و ارسال مستندات به شرح بند۱۲ اقدام نمایند بدیهی است درصورت عدم ارسال مستندات و یا واریز بهای اسمی ، سهام جدید تعلق نخواهد گرفت.
۱۴-حق تقدم سهامدارانی که در مهلت مقرر از حق تقدم خود استفاده ننموده اند و همچنین پاره سهم های ایجاد شده توسط شرکت از طریق بورس اوراق بهادار عرضه و مبلغ حاصل از فروش پس از کسر هزینه ها و کارمزد متعلقه ، به حساب بستانکاری سهامداران منظور خواهد شد.
نکات مهم :
*مسئولیت صحت و قابلیت اتکای اطلاعات آگهی پذیره نویسی بعهده ناشر است.
*ناشر ، شرکت تامین سرمایه ، حسابرس، ارزش یابان و مشاوران حقوقی ناشر، مسئول جبران خسارت وارده به سرمایه گذارانی هستند که در اثر قصور ، تقصیر ، تخلف و یا به دلیل ارائه اطلاعات ناقص و خلاف واقع در عرضه اولیه که ناشی از فعل یا ترک فعل آن ها باشد ، متضرر گردیده اند.
*ثبت اوراق بهادار نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان بورس اوراق بهادار و شفافیت اطلاعاتی بوده و به منزله تایید مزایا ، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکتها یا طرح های مرتبط با اوراق بهادار توسط سازمان نمی باشد.
*با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت، این افزایش سرمایه تا تاریخ برگزاری مجمع نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت خواهد رسید.
*سایر افرادی که تمایل به خرید حق تقدم عرضه شده در فرابورس ایران را دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعالیت شرکت می توانند به آدرس اینترنتی شرکت به آدرس www.temad.com مراجعه و یا با شماره ۳۶۱۰۰۸۲۹-۰۲۶ تماس حاصل نمایند.
*گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه ، گزارش بازرس قانونی در این خصوص و همچنین بیانیه ثبت سهام جدید در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران به آدرس www.codal.ir در دسترس می باشد.

 

هیئت مدیره شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (سهامی عام)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست