آمار مقایسه ای عملکرد واحد فروش داخلی، نسبت به زمان مشابه در سال گذشته

آمار مقایسه ای عملکرد واحد فروش داخلی، نسبت به زمان مشابه در سال گذشته
فروش داخلی متشکل از 4 نفر پرسنل به همراه مدیر فروش که جمعا 5 نفردر حال فعالیت هستند . فعالیت این واحد در دو بخش فروش محصولات API (مواد اولیه ) و محصولات FINISHED ( محصولات نهایی ) می باشد . همچنین تا پایان سال 98 وظیفه بازاریابی نیز بر دوش واحد فروش بوده و شرکت تماد واحد بازاریابی مجزا تا پایان سال 98 نداشته است. خانم خلجی در این واحد به عنوان جانشین مدیر فرش و در زمینه فروش هر دو قسمت ( محصولات مواد اولیه و محصولات نهایی) و خانم انصاری به عنوان رئیس بخش فروش محصولات مواد اولیه و خانم معصومی و خانم بنکدار به عنوان کارشناس فروش در این قسمت مشغول کار هستند.
واحد فروش در شرکت تماد به عنوان فوروارد یک تیم محسوب می شود، بدین معنی که کل شرکت در حال فعالیت و رساندن محصول تولید شده به انبار می باشند که در نهایت واحد فروش بتواند محصول تولید شده را تحویل مشتری نماید و مسلما هر چقدر این واحد قویتر باشد نتیجه بدست آمده برای کل شرکت مطلوبتر خواهد بود. همچنین این واحد به عنوان نماینده مشتری در شرکت محسوب می شود، لذا رابط بین مشتری و سایر واحدها شامل ( برنامه ریزی – تولید – QA – QC – مالی و حتی روابط عمومی) بوده که کلیه نیازمندی ها و شکایات و نظرات مشتری را منعکس و در نهایت سعی در رفع مشکل می نماید.+
گزارش عملکرد فروش داخلی در 6 ماهه اول 1399 :
ـ بودجه مصوب: 200 میلیارد تومان
ـ عملکرد فروش: 238 میلیارد تومان
ـ درصد تحقق بودجه: 119 درصد
گزارش عملکرد فروش داخلی در 6 ماهه اول 1398 :
ـ بودجه مصوب: 94 میلیارد تومان
ـ عملکرد فروش: 131 میلیارد تومان
ـ درصد تحقق بودجه : 139 درصد
وصول مطالبات در سال 98 و 99 : دوره وصول مطالبات در سال 98 به 134 روز و در سال 99 به 75 روز کاهش پیدا کرده است .
لذا در کل ارقام اعلام شده نشان از عملکرد کاملا مثبت واحد فروش داخلی در فروش محصولات و دریافت چک و وصول مطالبات را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست